Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | Mapa serwisu | RSS
  panel użytkownika
 użytkownik  hasło
  rejestracja
  hasło
  newsletterMotywacjaCztery magiczne pytania na początku drogi do sukcesuKażdy, kto myśli o prowadzeniu własnej firmy, o odniesieniu sukcesu, o osiągnięciu wolności finansowej, i pragnie zarabiać coraz więcej a pracować coraz mniej, albo wcale – powinien odpowiedzieć sobie na cztery ważne pytania.
Pod płaszczykiem motywowania
Gdy handlowiec chce odejść - Andrzej Niemczyk, Jerzy Paśnik, Wiesław Grzesik
Rzecz o motywacji - jak ją stosować w Twojej firmie.

Jednym słowem- motywacja to KORZYŚCI. Człowiek jest tak skonstruowany, że niczego nie robi bez korzyści... Oczywiście od razu spieszę z wyjaśnieniem, że nie chodzi tutaj tylko o bezpośrednie skojarzenie słowa KORZYŚCI w kontekście materialno-racjonalnym...
Neurologia motywowania - Aleksandra Gierczak-Flak


Teoria Maslowa, metoda kija i marchewki, stosowanie specjalizacji czy badanie przyzwyczajeń pracowników? Przedstawiamy krótką historię powstawania teorii motywacji i zarządzania ludźmi.
Fajna firma - Rafał Szczepanik

Nie wystarczy dobry system płac, by z przedsiębiorstwa nie odchodzili najlepsi ludzie. Zdaniem amerykańskich specjalistów, firma musi być jeszcze... fajna. Na ową fajność skłania się kultura organizacyjna, luźna, nieformalna atmosfera i pozamaterialne czynniki motywacyjne.
Jak zostać miliarderem - poradnik dla (t)opornych
Integracja w dżungli - Grzegorz MachalikWyprawa do dżungli, wspinaczka na pięciotysięczniki i dwa tygodnie w cywilizacji daleko odbiegającej od europejskich standardów. To nie przygoda z Tommym Halikiem. To szkolenie, jakie swoim menedżerom zafundowała pewna firma. Oto relacja jednego z uczestników.
Negocjowanie podwyżki - Sebastian Jakubowski
Czy istnieje nieustająca motywacja?- Mariusz Kapusta
Chcieć to za mało, żeby móc - Mariusz Kapusta
W pogoni za szczęściem - Nikodem Marszałek

Don rozwoju osobistego Earl Nightingale i jeden z największych filozofów naszego wieku zapytany kiedyś: skąd wie w jaki sposób dany człowiek służy społeczeństwu odpowiedział, że to całkiem proste wystarczy przejść się jakąkolwiek ulicą, dzielnicą i spojrzeć na domy w których żyją, samochody którymi jeżdżą i ogrody które pielęgnują.
Dekalog Motywacji
Motywowanie handlowców bez budżetu - cz.2
Motywowanie handlowców bez budżetu - cz.1
Taki Przedstawiciel Handlowy, to jest KTOŚ, czyli….mój sen o potędze cz.1

Palec wskazujący prawej ręki  i zbyt blisko osadzone, złośliwe oczy które od jakiegoś czasu patrzyły na mnie, 
„Już to pani robi, w tej chwili" - usłyszałam kolejny raz .
Palec, oczy i władczy ton  były nie do zniesienia.
Stres w życiu sprzedawcy - Wojciech Rudny
Pochwala prowizji - Wojciech Rudny
Jak zatrzymać najlepszych pracowników? - Tomasz Jakubowski
Sprzedaż bezpośrednia w Polsce - Marta Makowska
Dlaczego już mi się nie chce? Co mogę z tym zrobić?

Nie tylko dla kobiet.
Artykuł odpowiada na pytania: Jak możesz radzić sobie z wypaleniem zawodowym? Które z nas są bardziej narażone na demotywację, dlaczego poddajemy się wypaleniu?
Jestem przekonana, że jeśli tylko spojrzysz wstecz, znajdziesz w swoim biznesowym życiu takie chwile, kiedy czułaś zniechęcenie, było ci źle, zadawałaś sobie pytania: i co dalej?, w sumie po co to wszystko? Albo mówiłaś sobie: już nie mam siły iść dalej, już nie dam rady, tyle rzeczy mi nie wychodzi.
Skuteczna motywacja pracowników - Bednarek.eu :: Małgorzata Bednarek


Jesteś menadżerem lub właścicielem small biznesu? Chcesz wiedzieć jak mądrze rządzić? Jak motywować swoich pracowników? Jak być oficjalnym i duchowym menadżerem?
Kontrolowana droga do celu - Alicja Hendler

Coaching: Jest ostatnio modny, ale i potrzebny menedżerom ceniącym sobie zawodowy i osobisty rozwój. Na czym jednak polega, czego wymaga od menedżera i kiedy lepiej z coacha zrezygnować?
Optimum stresu - Jacek Santorski

STRES należy do najpopularniejszych pojęć przeniesionych z medycyny i psychologii w sferę życia codziennego i pracy. Termin stres jest także źródłem wielu nieporozumień, zwłaszcza w Polsce, gdzie nie dotarło pojęcie DISTRESS. Stres to wyzwanie, obciążenie, presja. Stres to procesy w organizmie człowieka, które wyzwalają czynniki stresowe. Te procesy to mobilizacja i adaptacja do zewnętrznych wymagań. A więc stres to życie!
Motywacja wewnętrzna jako postawa pracownika - Maciej Sasin

 Najlepszy pracownik, to ten który posiada doświadczenie, z którego wynika: wiedza, umiejętności i odpowiednia postawa. W tym artykule zajmę się tym ostatnim elementem, czyli postawą, a właściwie wchodzącą w jej skład motywacją wewnętrzną. Przeanalizuję ją pod kątem największej przydatności pracownika na stanowisko pracy.
Motywowanie niespokojnych duchów - Ryszard Lichuta

Nie jest sztuką produkować, znacznie trudniej jest produkt sprzedać. Nic więc dziwnego, że firmy wciąż polują na zdolnych handlowców. Potem jednak zmagają się z nowymi problemami: jak ich wynagradzać, by byli wydajni? Co robić, kiedy się wypalają?
Prawa motywacji - Richard Denny

Niemożliwe jest, aby jakikolwiek człowiek, zespół lub grupa ludzi, miała motywację, nie mając jasno określonego, konkretnego celu. Motywacja, jak już powiedziałem, dotyczy dążenia ku przyszłości, a bez celu takie działanie jest niemożliwe.
System premiowy dla handlowców
Czy płaca zależna od wydajności przynosi korzyści?

Celem artykułu jest przedstawienie zintegrowanego systemu zarządzania personelem "IPS". Systemu, który główny nacisk kładzie na "wartość personelu", przy jednoczesnym podkreśleniu aspektów związanych z klientami i inwestorami.
Satysfakcja z pracy kluczem do samorozwoju - Luiza Kulczycka


Jednym z motorów działań człowieka jest dążenie do samorealizacji, samorozwoju. Należą one do tzw. wyższych potrzeb do zaspakajania, których skutecznym środkiem może okazać się praca. By tak mogło się stać, to musi ona spełniać jeden z istotniejszych - jak się wydaje - warunków, a mianowicie dawać pracownikowi satysfakcję.
PENSJA, PREMIA, PROWIZJA

Pracownicy działów sprzedaży są w centrum zainteresowania kadry zarządzającej firm, gdyż to od ich efektywności w dużym stopniu zależy kondycja finansowa przedsiębiorstwa.  Jakie powinny być proporcje pomiędzy płacą zasadniczą handlowców a częścią zmienną wynagrodzenia? W jaki sposób powiązać premie i prowizje z wynikami?
Wynagrodzenia Handlowców
Co motywuje polskich handlowców i ich szefów?Jasno określone cele, delegowanie ciekawych zadań oraz dobra atmosfera w firmie - według badań przeprowadzonych przez firmę szkoleniową Training Partners i portal rekrutacyjny Pracuj.pl - to elementy, które najbardziej motywują do pracy polskich handlowców.
Motywowanie Handlowców - Anna Postół

Wygląda na to, że samo "przykręcenie śruby" nie powoduje już wzrostu efektywności działań pracowników działu handlowego. Wielu przełożonych nawet nie pamięta, kiedy ostatnio rozmawiało ze swoimi handlowcami
Jak motywować handlowca w trudnych czasach?


Obecnie osoba rozpoczynająca karierę w dziale handlowym może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 1200-1500 złotych brutto, pracownik z wymaganym doświadczeniem w danej branży może zarobić już 2500-3500 brutto
Historia marki: Sony - Anna D. Horczyczak

"..myślał o stworzeniu czegoś zupełnie nowego i wyjątkowego, ale do tego potrzebne mu były pieniądze. Aby je zdobyć - na początek - wybrał branżę spożywczą. Inżynierowie pod kierownictwem Ibuki zamierzali stworzyć proste urządzenie, służące do gotowania ryżu."
ZAROBKI HANDLOWCÓW 2005


Dane pochodzą z "Raportu Płacowego" przygotowanego w końcu 2005 r. i dotyczą zarobków z tegoż roku. W badaniu udział wzięło 99 przedsiębiorstw. Raport powstał na podstawie informacji przesyłanych przez firmy bezpośrednio do "AG TEST HR".

źródło : e-letter 8/2006 ,
11 stycznia 2006 r.
Zarządzanie Działem Sprzedaży
http://www.wip.pl
Szczęście?


Niektórzy ludzie mają w życiu fart. Nie raz, nie dwa, a nieustannie ściga ich fart. Zazdrości im Pan? Zdradzę Panu tajemnicę: w ogromnej większości to nie jest fart, tylko umiejętności.
Szukaj:

wpisz szukaną frazę

Oferty pracy:

› wszystkie oferty   › dodaj ogłoszenie

Szkolenia:


Polecamy  Najczęściej czytane artykuły:
 1. Nie wysyłaj CV
 2. Wynagrodzenia handlowców
 3. Sprzedażowy "Dream Team"
 4. Skuteczna komunikacja w sprzedaży
 5. Rynek nie ma litości dla..
 6. Cztery błędy sprzedaży
 7. Handlowcy na rynku pracy: uwodzą i porzucają
 8. Szczęście

  Najpopularniejsze tematy FORUM:

  Najpopularniejsze książki:
 1. Biblia Handlowca
 2. Handlowanie to gra
 3. Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy
 4. SZTUKA PERSWAZJI
 5. Sztuka wojny
 6. Perswazja i NLP. Wideowarsztaty

  Najpopularniejsze e-booki:
 1. EBOOKi w pakietach
 2. Skuteczne pozyskiwanie klientów (darmowy fragment)
 3. Motywacja bez granic
 4. Umysł Sprzedawcy
 5. Hipnotyczny telemarketing
 6. Hipnotyczny marketing

Profesjonalne statystyki www


Na skróty:
google.pl:.:onet.pl:.:wp.pl:.:interia.pl:.:
:.:vans-shop.pl:.:alexa.com

salon-klamek.pl
oferty handlowe  Znajdź swojego PH

 
       
 
     
   

Prywatne anonse i ogłoszenia towarzyskie

home